Bizimle iletişim kur
Jonny Luo

Telefon numarası : 17724034732

Naber : +8617724034732

Üretim hattı

Yüksek kaliteli profesyonel ürünlerimizin yanı sıra gelişmiş ürün hatları ve ekipmanlarımız var.Tüm ürünler uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır. Artan pazar talepleri ile birlikte, üretim sistemlerini iyileştirmek, kaliteyi geliştirmek için ürünleri güncelleyerek sürekli olarak müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd fabrika üretim hattı 1Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd fabrika üretim hattı 2Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd fabrika üretim hattı 3Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd fabrika üretim hattı 4Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd fabrika üretim hattı 5

OEM / ODM

Çok çeşitli özelleştirilmiş özellikleri kabul ediyor ve üretiyoruz. Müşterilerin çizimlerine ve tasarımlarına göre numune üretme veya müşteriler tarafından sağlanan numunelerin yanı sıra diğer özel gereksinimleri çoğaltma yeteneğine sahibiz. Ayrıca, müşterilerin bireysel gereksinimlerine göre uyarlanmış tasarımlar ve profesyonel tavsiyeler sunuyoruz.