Bizimle iletişim kur
Jonny Luo

Telefon numarası : 17724034732

Naber : +8617724034732

Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd

Shantou Laifen İç Giyim Aksesuarları Industrial Co, Ltd

  • Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd
  • Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd
  • Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd
  • Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd
  • Shantou Laifen Underwear Accessories Industrial Co., Ltd
Ana Pazar: Güney Amerika , Batı Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Şirket ticaret
Markalar LaiFen No. Çalışanları 150~200
Yıllık satış 4,000,000-6,000,000 Yıl kurulan 2000
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş

Shantou Laifen iç giyim aksesuarları sanayi Co., Ltd. 2000 yılında, gurao, chendian ve xiashan arasında yer almaktadır.

Temel üretim uzmanlığımız iç giyim aksesuarları kategorilerini kapsamaktadır. Ana ürünümüz zihinsel naylon kaplı ayarlayıcılar, paslanmaz çelik halkalar, tel altı balık pulu ve polyester film kemiğidir. İç giyim aksesuarlarında profesyonel bir üretici olarak, ileri teknolojinin tanıtımına büyük önem veriyoruz. ve ekipman.

Şu anda, günlük 3.000.000 parçanın üzerinde üretim çıktısı olan üç naylon ayarlayıcı üretim hattımız var.İç giyim çelik halka üretimi açısından, çeşitli müşterilerin farklı gereksinimlerini tam olarak karşılayabilen 30'dan fazla üretim tesisi ve ilgili püskürtme nokta toz tesisleri tanıtıyoruz.

Paslanmaz halka ve reçine sprey çelik halka gibi farklı türlerde ürünler sunabiliriz. Ayrıca tasarım ekibimiz sürekli olarak her seriyi geliştirmekte ve iyileştirmekte ve her zaman arzu edilen yeni ürünler için görüştedir. Yurtiçi ve yurtdışında mayo ve mayo üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizin tamamı tekstilde zaten güven almaktadır. Afrika, Orta Doğu, Batı Avrupa ve Doğu Avrupa ile geniş bir pazar ağı kurduk. Ürünümüzden emin olabilirsiniz.

Geçmiş

Ayar düğmeleri üretiminde 20 yıllık zengin deneyime sahibiz, on binlerce yerli ve yabancı müşteriye hizmet verdik ve yüksek bir itibar kazandık. Şu anda günlük yaklaşık 5 milyon üretim kapasitesine sahip birkaç ayar tokası üretim hattımız var. Aynı zamanda, çok sayıda ürün için müşteri talebini karşılamak için müşteri ihtiyaçlarına göre üretim kapasitesini devreye alabilir veya üretim ekipmanını artırabiliriz.

Hizmet

Hem ODM hem de OEM mevcuttur. Size rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz.

Ekibimiz

Tasarım, tedarik zinciri, Ar-Ge, üretim, pazarlama, lojistik ve diğer departmanlar dahil olmak üzere 100'den fazla kişiden oluşan bir ekibimiz var.